Перемога у програмі FLEX

0987

Учень 11-А класу Деніс Козловський здобув перемогу у програмі FLEX. Для шкільної родини це надзвичайна подія тому, що вперше в історії школи можливість поглиблювати свої знання за кордоном здобув учень інклюзивного класу.
До відома: Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) – це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) – Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській приймаючій родині.

Основною метою FLEX є покращення взаєморозуміння між країнами та надання можливості молоді з Євразії спостерігати за американським державним устроєм та бути його частиною. В Україні FLEX працює з 1993 року. Щороку близько 300 фіналістів їдуть до Сполучених Штатів. Конкурс проводиться організацією Американські Ради з міжнародної освіти за підтримки Міністерства Освіти України.