Передчасна втрата

IMG_7666

На 43-му році залишила земне життя світла, доброзичлива людина, палкий борець за життя – вчитель французької мови Драка Оксана Василівна. Оксана Василівна працювала в нашій школі з 2001 року і до останньої краплі сили. За цей час поділилася знаннями з великою кількістю учнів. Серед її вихованців чимало переможців обласних, Всеукраїнських освітніх олімпіад, конкурсів та проектів. Поряд з цим вона сама ніколи не спинялася на досягнутому: безперервно працювала над удосконаленням своєї педагогічної майстерності, ділилася досвідом своєї роботи з колегами, проходила стажування у Франції, була активним учасником у кількох міжнародних проектах, стала лауреатом міського конкурсу «Учитель року – 2013» та переможницею обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2019». Оксана Василівна була творчим, креативним, цілеспрямованим професіоналом своєї справи. Вся шкільна родина глибоко сумує з приводу передчасної втрати молодої талановитої вчительки та висловлює співчуття родині та близьким.
Вічна пам’ять