Педагогічна рада

Изображение 012

Сьогодні відбулася педагогічна рада, яка традиційно проходить у період осінніх канікул. Про впровадження компетентнісного підходу до формування та виховання активної особистості доповіла заступник директора з навчально-виховної роботи школи Л. М. Барсукова.

Вона акцентувала увагу на важливості впровадження такого підходу у роботі з учнями, провела ділову гру з цього питання. Члени педагогічної ради затвердили план дій щодо впровадження компетентнісного підходу. Про виконання заходів та наказів по впровадженню Державного стандарту початкової загальної середньої освіти, Державного стандарту базової загальної середньої освіти та про нові підходи у вивченні іноземних мов доповіли заступники директора з навчально-виховної роботи школи Л. М. Барсукова та О. О. Білоус.

Педагогічна рада пройшла в діловій, конструктивній обстановці і її рішення допоможуть покращити навчально-виховний процес.

th_Изображение 021.jpgth_Изображение 005.jpgth_Изображение 011.jpg

th_Изображение 007.jpgth_Изображение 024.jpgth_Изображение 014.jpg