Педагогічна рада

Відбулася педагогічна рада на якій розглядалися питання «Формування професійної компетентності учителя сучасної школи» та «Моніторингові дослідження рівня викладання іноземної мови як умови забезпечення якостей освіти».

З питання «Формування професійної компетентності учителя сучасної школи» виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Лариса Михайлівна Барсукова, яка використала сучасні інтерактивні методики та новітні технології у роботі з педагогічним колективом.

Поділилися досвідом та своїми професійними навичками у роботі з дітьми вчителі початкової школи Любов Миколаївна Невмита і Людмила Миколаївна Сіденко.

З питання «Моніторингові дослідження рівня викладання іноземної мови як умови забезпечення якостей освіти» із творчим звітом виступила голова методичного об’єднання вчителів іноземних мов Ольга Федорівна Коваленко, яка розповіла про досягнення та перспективи розвитку викладання іноземних мов у нашій школі.

За підсумками роботи педагогічної ради було прийнято рішення про продовження формування професійної компетентності вчителя та удосконалення його фахового рівня.

th_06.jpg