Педагогічна рада

IMG_1688

Відбулося засідання педагогічної ради з теми: «Вибір шляхів підвищення рівня вихованості учнів-важливий засіб оптимізації виховного процесу». Про теоретичні та практичні засади підвищення вихованості доповіла заступник директора школи з навчально-виховної роботи Г.В. Вовчок. Психолог школи С.М. Харитонова презентувала результати моніторингу вихованості учнів школи різних категорій та паралелей. Шляхом «мозкового штурму» було визначено перешкоди та причини зниження вихованості учнів. Всі члени педагогічного колективу працювали у творчих групах. Вони випустили бюлетені з певних питань виховного впливу. Так, про важливість виховання в родині проінформувала група під керівництвом А.О. Дзюби (доповідач Т.М. Могильна). Питання громадянського виховання порушувала група під керівництвом О.Ю. Сотуленка. С.М. Чубса та Л.В. Довгаль акцентували увагу на важливості екологічного виховання. Вихованню лідерських якостей присвятили свій виступ Т.Г. Кононенко, І.В. Сатанівська та У.О. Артьомова. Про важливість позашкільної роботи доповів І.О. Коркішко. «Чужого навчайтесь та свого не цурайтеся!» закликала група іноземних мов. Наприкінці виступів кожна творча група озвучила гасло-правило, завдяки яке можна використовувати при підвищенні рівня вихованості школярів. Завдяки роботі творчих груп була створена імпровізована пам’ятка підвищення рівня вихованості учнів школи.

Засідання педагогічної ради пройшло у динамічній та зацікавленій обстановці, було інформативним та цілеспрямованим.