Партнерство та креативність

вкуток креатив

Здатність креативно мислити – важлива умова розвитку успішної особистості. Креативні люди часто здаються особливими й незвичайними, здатними з «нічого» створити «щось». Креативність передбачає нове бачення дійсності, подолання штампів і стереотипів, готовність до відмови від звичних схем і способів роботи, стандартів поведінки та мислення. Шляхи розвитку креативності учнів під час освітнього процесу в умовах НУШ, обговорювалися на педагогічній раді «Партнерство родини та школи у формуванні креативності дитини». Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Парначова Н.В. ознайомила присутніх членів педагогічної ради з теоретичними засадами креативного мислення. Вчителі опрацювали запропоновані вправи для розвитку креативних здібностей, розробили конкретні кроки щодо створення умов формування креативності учнів за партнерства з батьками та запропонували до обговорення три загальношкільних проекти. Під час голосування, найбільшу кількість голосів отримав проект STEM-освіта, над яким впродовж року працюватиме шкільн6а родина під гаслом: «Креативність – це  значить копати  глибше,  дивитися  краще,  пірнати  в  глибину,  проходити   крізь  стіни,  запалювати  сонце, будувати  замок на піску,  вітати  майбутнє».