Партія моєї мрії

Без названия

В сучасних умовах важливо зрозуміти сутність демократії, виборчого процесу та навчитися аналізувати політичні програми. Таку змогу мали учні нашої школи які взяли участь у Всеукраїнській імітаційній грі «Партія моєї мрії». Спікер шкільного парламенту Анна Іноземець разом з членами правового комітету проінформували учнів школи про міжнародний проект М18 та його важливість у формуванні громадської активності та соціальних компетентностей. Програми партій, що брали участь у виборах, були розміщені на інформаційному стенді у рекреації другого поверху. Голосування відбувалося на базі Першої міської гімназії.
Метою гри є привернення уваги дітей і молоді до суспільного життя, процесу свідомого вибору влади, долання стереотипів щодо політичної діяльності.
Головна особливість виборів «Партія моєї мрії» в тому, що діти і молодь свій вибір роблять не за назвою партії чи іменем її лідера. Засновники проекту наголошують, що це не політизація школи, а виховання активного та дієвого громадянина. Приємно відзначити, що учні школи долучилися до голосування та отримали досвід свідомого вибору.
Детальніше. У 2015 р. було започатковано міжнародний проект «М18: Ми можемо більше!» з метою підвищення громадянської активності дітей і молоді, формування демократичної культури молодого покоління в Україні.
Проект М18 «За розвиток громадянської активності дітей та молоді у Східній Європі» проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці низки громадських організацій та закладів освіти.

bffb9d80-9343-4cc6-9f9e-de3c92141d5e f2d55c2d-7754-4b49-a237-fd78764e1f29