Parlez-vous français?

франц_мова

У нашій школі учні вивчають французьку мову з першого класу. Ми кожного року маємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з цієї іноземної мови. Цей рік не став виключенням. Учениця 10А класу Анастасія Вишомірська виборола І місце, а учениця 9А класу Вікторія Соломаха посіла ІІІ місце. Ці учениці показали високий результат з основних видів мовленнєвої діяльності : аудіювання, читання, говоріння та письмо. Підготувала учнів до перемоги вчитель французької мови Драка О.В.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Анастасію Вишомірську, Вікторію Соломаху та вчителя французької мови Оксану Василівну Драку з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови та бажають успіхів у ІІІ (обласному) етапі.