Охорона праці очима дітей

063

Розпочався шкільний етап VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2018». Конкурс проводиться в трьох вікових групах (6-10 років, 11-14 років, 15-18 років) з метою привернення уваги дітей і молоді до наявних проблем у сфері охорони праці, формування свідомої позиції щодо значення та місця здорових і безпечних умов в різних сферах суспільного життя, профілактики виробничого травматизму, культури безпеки праці та оцінки ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих. На конкурс вже надійшло понад тридцяти робіт. Шкільний етап триватиме до 14 лютого.
З детальнішою інформацією ви можете ознайомитися у координаторів конкурсу: заступника директора школи з навчально-виховної роботи Парначової Н.В. та педагога-організатора Коркішка І.О.