Освіта для сталого розвитку на дистанційному навчанні

picture1

Учні 11, 8 та 7 класів нашої школи продовжують навчання в інтересах сталого розвитку навіть на карантині, дистанційно. Разом з тренерами громадської організації Aiesec на платформі Zoom учні та вчителі біології та екології Довгаль Л. та Клименко О. пройшли інтерактивне навчання за курсом «17 цілей сталого розвитку». Для учнів 7-8 класів тренери провели заняття з теми «Ціль 12 Відповідальне споживання та виробництво», «Ціль 13 Пом’якшення наслідків змін клімату». Учні нашої школи з зацікавленням провели це навчання, аудиторія наших екологічно свідомих юнаків та дівчат складала 90 осіб з числа учнів 7 А, Б, В та 8 А, Б, В класів.
Для випускників 11 класів було проведено відео конференцію в Zoom за темою «Ціль 16 Мир та справедливість», «Ціль 17 Партнерство заради сталого розвитку». Наші майбутні випускники активно брали участь у жвавій дискусії, вільно висловлювали власні думки з відповідних питань. Протягом дискусії наші 11 класники продемонстрували неабиякі знання, переконання та сформовані цінності, які розвивались протягом вивчення біології та екології у освітньому процесі школи та формувалися шляхом постійних активностей у позакласній діяльності школи в екологічних проєктах та діяльності «Шкільної майстерні сталого розвитку».