Органайзер учня

IMG_5259

За традицією школи, першого вересня, кожний учень отримує щоденник. Але цього року в рамках проекту «Демократична школа» школярі отримують особистий органайзер. Творчою групою у складі представників шкільного самоврядування та педагогічного колективу, був розроблений дизайн органайзера. До його складу увійшли наступні розділи: «Мій клас», «Ми разом», «Мої уроки», «Приходь вчасно», «Мій настрій», «Розмальовки-антистрес», «Я маю право», «Дії у надзвичайних ситуаціях», «#СтопБулінг».  Вже під час першого уроку 2 вересня кожен учень школи дасть власну назву своєму органайзеру, попрацює з картою України, зможе обговорити та записати правила класу. Також особливістю органайзера є можливість кожної дитини спланувати своє навчання на місяць, семестр, рік та позначити найважливіші дати та події для себе, щоденно визначати свій настрій. Це особиста річ учня, де навіть відсутні колонки для оцінок та зауважень, а лише є місце для побажань та мрій. Ми сподіваємося, що новий органайзер сподобається учням і вони з новими силами та натхненням продовжать оволодівати знаннями.