Омріяне золото МАН!!!

124396452_884203622383986_3496278978692006818_n

Випускник школи 2020 року Нікіта Товстопят виборов I місце у Всеукраїнському етапі МАН. Уперше за всю свою історію фінал конкурсу-захисту відбувся онлайн. Виклики 2020 року дали конкурсантам захопливі можливості. Нові правила, нові умови, нові стандарти міжнародного зразка, новий досвід – це те, що запропонував цього року своїм учасникам конкурс.
Першого конкурсного дня відбувся постерний захист, де кожен з учасників захищав свій проєкт з демонстрацією електронного постера. Конференція другого конкурсного дня, на якій учасники презентували та обговорювали результати своїх робіт, активувала цікавість та допитливість до проєктів колег. Два робочі конкурсні дні стали справжньою школою набуття нових навичок, створили надзвичайну атмосферу зацікавленості та мотивацій. Онлайн-версія змагання надала захопливі можливості не тільки почути спікерів світового масштабу, а ще й поставити їм свої запитання.
Серед 37 черкаських суперманів команду нашої школи представляв її випускник, наразі студент Української медичної стоматологічної академії Товстопят Нікіта. Науковий проєкт автономної станції водоочищення для окремого домогосподарства з використанням ПЕТ – кришок як носіїв біоплівки змагався за перемогу у секції охорони природи та раціонального природокористування відділення екології та аграрних наук. Юний науковець захищав проєкт зі стін рідної школи. За підсумками роботи журі у всіх факторах оцінювання Нікіта посів перші рейтингові місця та отримав диплом І ступеня.
До перемоги протягом двох років вела Нікіту вчитель біології та екології Довгаль Людмила Володимирівна. Вся шкільна родина вітає Нікіту із вагомою перемогою та бажає успіхів у навчанні та науковій діяльності.