Олімпійський тиждень

sport_for_kids-1-350x295

День перший. «Здоров’я в порядку — дякуй зарядці!»

У школі розпочався Олімпійський тиждень. Відкривати його випала честь учням початкової школи, які долучилися до флешмобу «Разом ми сила!». Учні 10 А та 6 В класу (вчитель Діхтяренко О.В., Нечипоренко С.О. ) запропонували різноманітні спортивні рухи під веселу та ритмічну музику. Школярі початкової школи із захопленням, весело та завзято повторювали їх.
Протягом дня в рекреаціях школи проходила виставка постерів, де учні мали змогу ознайомитись з історією розвитку Олімпійських ігор.
Під час інформаційних годин, класні керівники 5-11 класів розширювали знання учнів про Олімпійський рух. А учні 2-4 класів стали активними учасниками майстер класу з таеквандо, який провели вихованці клубу  «Черкаські тигри».  Керівником клубу є майстер спорту, володар чорного поясу 1 дану,  призер чемпіонату Європи з кікбоксингу, тренер Євгеній Олександрович Грицай. Символ клубу – тигреня, залучав початківців до виконання рухливих вправ.
До відома. Олімпійський тиждень проходить у школі з 10 по 14 вересня. Учнів чекають Малі Олімпійські ігри, змагання з різних видів спорту, виставки малюнків, фотографій, постерів, літератури, присвяченої Олімпійському руху, зустрічі та майстер класи з відомими спортсменами. Наприкінці тижня всіх нас чекає сюрприз.