Олімпійці-переможці

олiмпiади

Підбито підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. У цьому році учні школи вибороли сімнадцять перемог. До «золотої скарбниці школи» додалися два перших, шість других та дев’ять третіх місць. Заланда Ахмед (10А) виборола І місце у олімпіаді з екології та була другою у олімпіаді з біології. Переможною стала олімпіада з біології і для Ірини Вовк (11Б) – І місце, Аліси Фартушні (11Б), Сніжани Грисюк (8Б) – ІІ місце, Нікіти Товстопята (9Б) – ІІІ місце. Наталія Коломієць (11Б) отримала ІІ місце з біології та ІІІ місце з хімії. Одразу три ІІІ місця виборола учениця 9А класу Аліна Коваль (біологія, історія та правознавство). Стипендіат міського голови Анна Іноземець (9А) другий рік поспіль посіла ІІ місце з хімії, а Деніс Козловський (10А) ІІІ місце з історії. Знову відзначились наші учні в олімпіаді з французької мови: ІІ місце – Анастасія Вишомірська (11А), ІІІ місце – Іван Постоленко (8А). Руслан Пластун (11А) приніс школі ІІІ місце з інформатики. Вдалим видався дебют в учениці 6В класу Єлизавети Шатан, яка здобула ІІІ місце з математики.
До яскравих перемог підготували учнів вчителі: Клименко О.І, Довгаль Л.В., Будавіцька С.В., Драка О.В., Сотуленко О.Ю., Артьомова У.О., Парначова Н.В. та Задиранов О.Б.
На початку нового року одинадцять учнів візьмуть участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. З біології – Сніжана Грисюк (8Б), Ірина Вовк, Наталія Коломієць (11Б); з хімії – Анна Іноземець; з французької мови – Анастасія Вишомірська (11А); з інформатики – Руслан Пластун (11А). Найбільше представництво ми маємо з екології, це Заланда Ахмед (10А) та учні, які вибороли перемоги в інтернет-олімпіаді: Ірина Вовк, Аліса Фартушня, Наталія Коломієць та Катерина Коржик (11Б).
Вся шкільна родина щиро вітає переможців, їх вчителів та бажає успіхів у наступних етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін!