Очистимо місто від поліетилену

IMG_5420

Відбулася екологічна акції по збору пластикових пляшок «Очистимо місто від поліетилену». Вся шкільна родина взяла активну участь у цій важливій для нашої планети справі. Акція проходила в межах «Шкільної майстерні сталого розвитку». Для збереження навколишнього середовища потрібно терміново очистити Землю від поліетилену. За підсумками акції перше місце розділили учні 11А класу (класний керівник Кононенко Т.Г.) – 870 пляшок та учні 6-Б класу (класний керівник Задиранов О.Б.) – 866 пляшок, друге місце вибороли учні 4-Б класу (класний керівник Гаражун Л.В.) – 585 пляшок, третє місце посів 9-Б клас (класний керівник Засядько Л.В.) – 567 пляшок. Серед учнів найбільшу кількість пляшок зібрали: Уварова Дар’я (11А) – 596, Грисюк Сніжана (9Б) – 425, Кондратьєва Лоліта (4Б) – 403, Бережний Анатолій(6Б) – 370. Всього учнями школи було зібрана 7184 пластикових пляшки. Зібрані кошти будуть використані на встановлення контейнерів у приміщенні школи для роздільного сортування відходів.
Вже багато років наша школа бере активну участь у різноманітних екологічних акціях, рятуючи природу. Екологічний комітет шкільного парламенту щиро дякує всім класам школи, вчителям, батькам за активну участь у врятуванні планети. Незабаром відбудеться екологічна акція по збору макулатури «Подаруй дереву колечко». Приєднуйтеся!