Обласний семінар педагогів-організаторів

img_2178

На базі нашої школи відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів, слухачів курсів ЧОІПОПП.

Він розпочався з презентації «Школа ХХІ» директором школи Т. Є. Ткаченко та членами академічної ради. Про систему екологічної роботи нашої школи розповіла вчитель біології та екології Л.В. Довгаль. Слухачі курсів переглянули виставу екологічного театру, лауреата міського фестивалю «Свіжий вітер» та ознайомилися із науковою роботою учня 11А класу, члена Малої академії наук Євгена Кіряна. Педагог-організатор І.О. Коркішко поділився досвідом про організацію учнівського самоврядування та дитячого об’єднання «Країна Пригод». Слухачі курсів переглянули «Калейдоскоп», який складався з кращих творчих номерів, що були створені у лавах дитячого об’єднання. Педагоги-організатори області були ознайомлені з методикою організації інтелектуально-пізнавальних ігор та взяли участь у грі «Все навколо котячі».

Слухачі курсів ЧОІПОПП на семінарі-практикумі дізналися про інноваційні підходи у роботі із учнівським самоврядуванням та дитячими організаціями і в них залишилися добрі враження від системи виховання, що створена у нашій школі.