Обласна відзнака Наталії Коломієць

коломieц_

Учениця 9Б класу Наталія Коломієць та вчитель біології Довгаль Л.В. сьогодні отримали обласні  відзнаку за перемогу у Всеукраїнському етапі МАН. Нагородження відбулося у сесійній залі Обласного будинку рад де зібралися учні, педагоги та батьки, щоб підбити підсумки участі дітей Черкаської області у Всеукраїнських предметних олімпіадах та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт членів Малої академії наук України.

В цьому навчальному році Наталія виборола ІІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції «Загальна біологія» з роботою «Моніторинг інвазійного виду Гармонія аксірідіс в місті Черкаси». Вона була єдиною ученицею дев’ятого класу, яка посіла призове місце.

Вся шкільна родина щиро вітає Наталія Коломієць та її наукового керівника Людмилу Володимирівну Довгаль із вагомою перемогою та бажає подальших успіхів у науково-дослідницькій діяльності!