Обираємо майбутню професію

7c673bd76ad2193169edfbeea6bbb2923cd9636e

В сучасному світі важливо зробити правильний вибір щодо майбутньої професії. Багато років поспіль школа допомагає старшокласникам у свідомому виборі професій.
Учні 9-Б класу у міській бібліотеці імені Л. Українки зустрілися з представниками патрульної поліції. Вікторія Коваленко та Юлія Сліпченко розповіли про важливість забезпечення публічного порядку та безпеки, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави. Сучасний поліціянт патрульної служби співпрацює з особами, які через особисті, економічні, соціальні причини або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.
Представники учнівського самоврядування 9-11 класів в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка взяли участь у заході «Профорієнтація онлайн – в ритмі сучасності». Він відбувся з метою підвищення рівня доступу до освітніх та профорієнтаційних послуг із використання сучасних онлайн-технологій, формування лідерських якостей та усвідомлених мотивів щодо професійного самовизначення учнівської молоді.