Новорічний настрій школи

IMG_0408

Новорічні свята – це очікування дива та здійснення найзаповітніших мрій. Ми починаємо готуватися до них заздалегідь: прикрашаємо ялинки, купуємо подарунки для близьких та друзів, шукаємо найнесподіваніші рецепти страв, створюючи цим Новорічний настрій. Учні, вчителі та батьки нашої школи почали готуватися до Новорічних свят зазделегіть. У вестибюлі засяяла вогниками красуня-ялинка, розташувалися її молодші сестрички, виконані у різних техніках та казкова галявина з чарівним табло, на якому кожного дня змінюється кількість днів, що залишилася до початку Нового року. Класні колективи створили Новорічний настрій ї у своїх кабінетах: дощик, серпантин, кулі, бурульки та іграшки виблискують всіма кольорами веселки.
Напередодні Нового 2018 року вся шкільна родина вітає громаду міста, України і всього світу та закликає до збереження головного Вселенського дива – життя!