Новорічні ранки

IMG_4257

У оновленій актовій залі відбулися Новорічні ранки для початкової школи. Учнів розважали казкові герої: Баба Яга (Циганник Єлизавета/ Фещенко Злата), Розбійник (Вовкотруб Юрій/Борисенко Тарас), Чарівна Фея (Румянцева Марина/Коломієць Наталія), Мушкетер (Гриненко Кирило/ Григораш Назар) та чудові ведучі (Безгуба Аліна/Вовк Ірина). Діти водили хороводи навколо ялинки, співали новорічні пісні, відгадували загадки та читали вірші. Різноманітні карнавальні костюми та маски виготовили учні та батьки до свята. Принцеси, Супергерої, ельфи, сніжинки, вовки, леви, Королеви квітів та багато інших милували око учасників та гостей феєричного дійства.
Наприкінці свята Дід Мороз (Опарін Ілля/Ігнатенко Владислав) та Снігуронька (Білоус Ольга) привітали початківців із Новим роком, побажали гарно відпочити на канікулах та з новими силами продовжувати мандрувати долиною знань.