Новорічна мозаїка

IMG_7040

#Мій клас 2019-20 Учні 6-Б та 6-В класу запросили своїх друзів на інтелектуально-розважальну гру «Новорічна мозаїка». Шестикласники завдяки різноманітним конкурсам, цікавим іграм, веселим пісням створили справжню святкову атмосферу. На початку заходу гостей свята привітали учні 6-Б класу піснею «Школярики». Глядачі стали учасниками цікавих конкурсів: «Одінь костюм» та «Назбирай більше сніжків». Свої інтелектуальні здібності учні проявили відповідаючи на запитання вікторини «Історія новорічних свят». Дівчата 6-Б класу подарували всім присутнім  веселу новорічну пісню «Jingle bells». Свято продовжилося яскравою рухавкою. А наприкінці «Новорічної мозаїки» всі присутні під супровід пісні «Зима» у виконанні учениці 6-Б класу Анастасії Пилипенко закружляли у веселому хороводі.