Новорічна фотофеєрія

IMG_9927

Напередодні зимових свят учні та вчителі із захопленням взяли участь у новорічній фотосесії. Кожен клас, кожне методичне об’єднання вчителів мали змогу зупинити останні чудові миті 2020 року та зробити світлину.  У шкільному фойє протягом грудня сяє вогниками красуня-ялинка у колі її молодших сестричок, які були виконані у різних техніках. Відвідувачі із захопленням милуються чудовими, креативними та оригінальними виробами справжніх майстрів – учнів нашої школи. Такі галявини з’являються у нас кожного року, але завжди вони не лише чудові, а ще і неповторні. Тому залишить спогади про казкову велич новорічних див мріє кожен. Новорічна галявина продовжує прикрашати школу і ми запрошуємо всіх хто не встиг сфотографуватися – зробити це.