Новітнє на сайті

інтер

Шановні учні, вчителі, батьки та відвідувачі нашого сайту! Пропонуємо Вашій увазі ті оновлення, що відбулися. У розділі «Самоврядування» з’явилася сторінка «Права дитини», де маєте змогу ознайомитися з головними пріоритетами, що декларує світове співтовариство.

У розділі «Інновації», на сторінці «Освіта для стійкого розвитку» розміщено Всеукраїнський проект «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ 02», над яким зараз працює вся школа, що є продовженням проекту «ШКОЛА ЕНЕРГІЇ». Незабаром у розділі з’явиться ще один найновіший проект, який тільки розпочатий – «Розвиток соціальної згуртованості».

У розділі «Досягнення», на сторінках «Олімпійці», «МАН», «Мовно-літературний конкурс Шевченка», «Стипендіати» оновлені дані про досягнення учнів у 2016-2017 навчальному році. Наприкінці січня з’являться найсвіжіші новини у розділі «Найважливіші події».

Шановна громадо! Звертаємо Вашу увагу на розділи «Наше відео» та «Нагороди», у які постійно додаються матеріали про яскраві події та блискучі перемоги.

Бажаємо Вам цікавої подорожі сторінками нашого сайту!