Новини з табору SUNSHINE

retok

#GoCamp2019 Day 5 Ось і промайнув п’ятий день роботи мовного табору. День розпочався флешмобом «GoCamp – це круто!». Пані Клара ознайомила учнів з різними видами французьких рухливих ігор та активно долучилась до спільної командної роботи. Сьогодні всі табірчани навчалися працювати в команді та критично мислити. Темою сьогоднішнього проектного дослідження було вивчення морів та океанів, а саме їх мешканців. Учні активно застосовували набуті лексичні навички граючи та співаючи французькою. Після насиченої проектної роботи всі рушили до Черкаського обласного краєзнавчого музею. У музеї учні зустрілися з доктором археологічних наук Дяченко О.В., який провів екскурсію англійською мовою. Пані Клару дуже зацікавило історичне минуле не лише Черкащини, а й стародавньої України в цілому. Ось таке було цікаве та інформаційно-насичене завершення першого тижня роботи мовного табору.