Новини з табору SUNSHINE

20190605_103902

#GoCamp2019 Day 4 Продовжує свою неймовірно захоплюючу роботу мовний табір «Sunshine». Сьогоднішній день був присвячений друзям нашим меншим. Разом із волонтером пані Кларою учні продовжили працювати в проекті «Animal Planet» і сьогодні вивчали тварин тропіків. В ігровій формі табірчани знайомилися з умовами існування тропічних тварин та їх вподобання. Також школярі мали змогу долучитися до квесту «Знайди пару» метою якого було активізувати лексичні навички з теми проекту. Емоційним підсумком роботи в проекті стала пісня «Rainforest».
Наприкінці дня школярі відвідали інформаційно-культурний центр «Вікно в Америку», де дізналися про його діяльність та взяли участь у різноманітних настільних іграх весь час перебуваючи виключно в іншомовному середовищі.