Новий шкільний щоденник

IMG_1829

За традицією нашої школи, першого вересня, кожний учень отримає особистий щоденник. Творчою групою був розроблений новий дизайн головного учнівського документа. На обкладинці зображена будівля школи на фоні екологічної долини. У нижній частині розміщені фотографії історичного минулого школи, її герб, юридична та електронна адреси. У щоденнику розміщені державні символи України, гімн школи, головні історичні події, єдині вимоги до учнів, календар на 2014 – 2015 навчальний рік, розклад уроків, пам’ятка на канікули, листок подяки, табель успішності та сторінка для запису інструктажів та бесід з безпеки життєдіяльності.

Ми маємо надію, що новий дизайн шкільного щоденника сподобається учням і вони з новими силами продовжать оволодівати міцними знаннями.