Новий шкільний щоденник

Изображение_007

За традицією школи, першого вересня, кожний учень отримає особистий щоденник. Творчою групою у складі представників шкільного самоврядування та педагогічного колективу, був розроблений новий дизайн головного учнівського документа. На обкладинці зображена будівля школи, найвідоміші культурні та історичні пам’ятки нашого міста, символи спеціалізації школи, юридична та електронна адреси. У щоденнику традиційно розміщені державні символи України, гімн школи, єдині вимоги до учнів, розклад уроків, пам’ятка на канікули, листок подяки, табель успішності, сторінки запису інструктажів та бесід з безпеки життєдіяльності, зразок заяви для батьків, інформації про традиційні шкільні свята та проекти, про права дитини та пам’ятки «Дії у надзвичайних ситуаціях», «Дії при булінгу».
Ми сподіваємося, що новий дизайн шкільного щоденника сподобається учням і вони з новими силами продовжать оволодівати міцними знаннями.