Нові мешканці «Країни Пригод»

IMG_6461

Кожного року восени п’ятикласники стають повноправними членами дитячого об’єднання «Країна Пригод». У актовій залі школи відбулася урочиста посвята. Координатор діяльності дитячого об’єднання «Країна Пригод» Коркішко І. О. розповів про роботу об’єднання, академічну раду, її досягнення. П’ятикласники переглянули мультимедійну презентацію, де дізналися про станції, якими подорожують «країнопригодці».
Учні 5-А класу (класний керівник Кононенко Т.Г.), 5-Б класу (класний керівник Сокур О.І.) та 5-В класу (класний керівник Гончар Т.А.) презентували свої класні колективи цікавими віршами, чудовими піснями, хореографічними композиціями, гімнастичними етюдами та грою на музичних інструментах.
Вся шкільна родина щиро вітає учнів п’ятих класів у лавах нашого надзвичайного об’єднання та бажає успіхів у творчості.