Нові контейнери для паперу

IMG_7549

У 2015 році школа стала засновником міської екологічної акції по сортуванню побутових відходів «Зелений вир». Ініціаторами акції, що проходила під гаслом «Сортує сміття кожна родина – до сталого розвитку йде Україна!», тоді виступили екологічний комітет шкільного парламенту, шкільний осередок Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» , клуб «AQUA» спільно з картонно-паперовим комбінатом «Папір – Мал» та Українською макулатурною компанією.
З того часу минуло вже три роки і нашу ініціативу підхопило більшість шкіл Черкас. На сьогоднішній день акція «Зелений вир» стала однією з активностей таких проектів як «Шкільна майстерня сталого розвитку», «Кліматичні краплі», «Подаруй дереву колечко» від WWF Україна. Завдяки цій плідній роботі школярі та їх родини навчилися сортувати побутові відходи.
Нещодавно у школі проходили екологічні акції по збору макулатури «Подаруй дереву колечко» та пластикових пляшок «Очистимо місто від поліетилену», де шкільна родина разом зібрала понад трьох тонн макулатури та 7184 шт. пластикових пляшок.
Українська макулатурна компанія та картонно-паперовий комбінат «Папір – Мал», за активну участь по очищенню довкілля від побутових відходів, надав нам нові контейнери для збору паперу. Екологічні сектори класних колективів та волонтерський клуб «Вектор» розмістять їх у кожному шкільному приміщенні.