Нова перемога на Всеукраїнському МАН

Відбувся ІІІ Всеукраїнський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України з хімії та біології. Черкаську область на ньому представляли учні нашої школи Лілія Чубса та Богдан Ковтун.

За підсумками конкурсу Лілія Чубса виборола Диплом ІІІ ступеня за наукову роботу «Вплив форми навчання на розвиток й адаптацію дітей з особливими потребами – учнів Черкаської спеціалізованої школи №3». Богдан Ковтун представив роботу «Квантово-хімічне дослідження будови та електронно-спектральних властивостей електролюмінісцентного комплексу цинку з 8-(3, 5 дифлуорофенілсульфаніламіном хіноліном)».

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Лілію Чубсу із перемогою та бажають подальших успіхів у науковій діяльності.

th_Изображение 030.jpg