Нова українська школа в дії

IMG_6785

95 учнів перших класів розпочали подорож у «Країну Знань» за програмою Нової української школи. Вчителі, що навчають школярів, Григоренко Меланія Олександрівна, Остапенко Світлана Петрівна та Шевченко Надія Анатоліївна, відповідно до методичних рекомендацій, створили у класних кімнатах сім осередків. Першокласники на кожному уроці опиняються в осередках навчання, відкриттів, досліджень, читання, новин, тематичних подорожей, тиші і, звісно, відпочинку. Кожен учень має свою окрему парту, органайзер для зберігання речей, діти мають можливість розвивати уяву і логіку завдяки конструкторам «Лего» та 6 цеглинок, погратися м’якими іграшками. Класи повністю обладнані яскравими тематичними стендами, завдяки яким учні дізнаються про цікаві і корисні речі. Оснащення класних кімнат триває і ми сподіваємося, що завдяки програмі Нової української школи сучасне покоління дітей зможе стати успішними людьми у житті.