New Year kaleidoscope

New-Year-Resolutions

Напередодні зимових  канікул в школі панував святковий настрій. Вчителі англійської мови разом з учнями взяли участь в різноманітних заходах присвячених традиціям святкування Нового року та Різдва в різних країнах світу.  Учні 5-6-х класів взяли активну участь у конкурсі «Новорічні старти», підготовлений вчителями Войцеховською О.В. та Клименко А.В.. Діти змагалися у витинанні сніжинок, відгадуванні ребусів, грали в гру «Крокодил» та співали найвідоміші новорічні пісні англійською мовою. Вчителі Коломієць Л.М. та Терещенко І.В. для учнів 7-8-х класів  провели англомовний брейн-ринг «Традиції святкування Різдва в англомовних країнах». Учні 9-х класів та вчитель Костенко В.В. змагалися в батлі «Чий Санта найкращий?». Вчитель Карбівнича І.В. та учні 10-го класу взяли участь в інтелектуально-розважальному квесті « Новорічний потяг», під час якого школярі показали не лише знання англійської мови, а й проявили кмітливість та винахідливість. Учні11-х класів разом з вчителем Восколович Ж.Ю. занурилась у відео-подорож «Зустрічаємо Новий рік усім світом», де мали змогу познайомитись з незвичними та неординарними традиціями святкування новорічних свят в різних країнах.
Заходи пройшли в теплій, веселій та доброзичливій атмосфері казкового свята.