Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу

Pile of Books

У нашій школі відбувся конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу». Він проводився з метою популяризації вітчизняної дитячої книги, розвитку читацької культури учнів 4-5 класів та заохочення їх до системного читання сучасної української літератури.

За підсумками конкурсу серед учнів п’ятих класів 1 місце посів відгук Лілії Шевченко (5-Б) на повість Івана Андрусяка «Стефа і її Чакалка». Серед учнів четвертих класів перше місце розділили між собою Іван Ятченко (4-А) з відгуком на книгу Олеся Ільченка «Таємниця старої обсерваторії» та Іван Посталенко (4-А), який написав відгук на казку Івана Андрусяка «Стефа і її Чакалка».

Журі конкурсу також відзначило роботи Анастасії Негрій, Олександра Тищенка, Владислава Ігнатенка (5-Б), Вікторії Лисечко, Софії Соломахи та Івана Лук’яненка (4-Б).
Кращі відгуки на сучасну дитячу прозу візьмуть участь у міському конкурсі.