Найактивніший клас року – 2010

Підведені підсумки загальношкільного конкурсу “Клас року – 2010″ у номінації “Найактивніший клас”.

За рішенням журі цю номінацію отримав 5-А клас (класний керівник Артьомова У. О.), який є переможцем загальношкільних акцій по збору макулатури та пластикових пляшок, активіст всіх шкільних заходів, учасник міської гри “Весела Одісея”. Цей клас в цьому році зібрав більше 2 тон макулатури та близько 3000 пластикових пляшок. 5-А клас проводить активну роботу по залученню учнів початкової школи та майбутніх першокласників до активної участі у загальношкільних заходах.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод” щиро вітають 5-А клас та бажають подальших успіхів!

th_07.jpg th_a1.jpg th_a2.jpg

th_a3.jpg th_a5.JPG.jpg th_a4.JPG.jpg