Навчаємося пожежній безпеці

Screenshot_5

Пізнавальну екскурсію здійснили учні 1-В та 2-В класів разом із класними керівниками Слободенюк О.В. та Остапчук В.М. Школярі відвідали міську пожежно-рятувальну частину №2. Рятувальники продемонстрували пожежну техніку та обладнання, яке знаходиться на озброєнні пожежно-рятувальної частини. Фахівці Служби порятунку наголосили дітям про дотримання правил пожежної безпеки в побуті та на відпочинку, правила поведінки на водоймищах і при виявленні вибухонебезпечних предметів. Співробітники ДСНС розказали учням про специфіку професії рятувальника. Безліч позитивних емоцій у школяриків викликав підйом у кабіну пожежного автомобіля, а також можливість потримати у своїх рученятах обладнання вогнеборців. Уявляючи себе справжніми рятувальниками, учні мали можливість сфотографуватися на пам’ять у пожежних машинах та з елементами бойового спорядження. Дякуємо працівникам ДСНС за цікаву та пізнавальну екскурсію!