Навчаємось робити компост

IMG_9129

Сьогодні учнів та вчителів школи навчали робити компост. До нас вдруге завітали представники французької компанії «БЕТЕН Енженьєрі» Мішель Форже та Каріна Мусіна, а також представники громадської організації «Україна без сміття» Ольга Філь та компанії «Інтегро» Антон Белугін.

Поважні гості подарували контейнер для виготовлення компосту, який кожен може зробити протягом двох годин. Для учнів школи проведений Воркшоп на шкільному зеленому подвір’ї про правильний догляд за компостером та ознайомлююча лекція про використання компосту. Координатор проекту по нашій школі вчитель біології  та екології Клименко О.М., разом із учнями щоденно буде поповнювати компостер органічними відходами, що залишаються у їдальні. Отриманий компост планується використати, як підкормку для рослин, як у школі так і в «Екологічній долині»

Ольга Філь подарувала школі макет серця, зробленого із вторинної сировини, який буде використовуватися під час проведення уроків екології та біології.

Наша школа має добрі традиції у роботі в проектах по збереженню навколишнього середовища, тому ми запрошуємо всіх зацікавлених осіб, що готові до змін і активно до них адаптуються, до свідомого поводження з побутовими відходами, завдяки чому суттєво покращиться  ситуація із сміттям у нашому місті. Просимо долучитися до участі в проекті батьків та школи міста.

До відома: З листопада минулого року, за фінансової підтримки уряду Французької республіки, в рамках програми FASEP, запущений перший пілотний проект в Україні з комплексної оптимізації системи утилізації та переробки відходів у місті Черкаси. Проект FASEP, направлений на вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами. Ключовим елементом у реалізації є просвітницько-виховна робота з населенням.

Детальніше за посиланням ВЕТЕN INTERNATIONAL