Навчаємось кібербезпеці

2

В останній день зими одинадцятикласники відвідали головне відділення Приватбанку. Основи фінансової грамотності, грошові махінації та небезпека булінгу – такими були провідні теми для обговорення.
Лекцію на тему булінгу в учнівському середовищі провели представники Головного територіального управління юстиції в Черкаській області – Ковдій Ірина Іванівна та Шапошник Юлія Владиславівна. Метою заходу насамперед було привернення уваги до проблем цькування підлітків у стінах школи. Це явище, на жаль, досить поширене на території України. Проте такий тип поведінки підлітків контролюється законом.
Наступною темою стали махінації грабіжників. Як не потрапити на гачок шахраїв та уберегти свої кошти від чужих рук – такі питання розглядав керівник ЮніорБанку Андрій Григорович Вовченко.
Цьогорічні одинадцятикласники уже не перший рік активно співпрацюють з платформою дитячого банкінгу. Ця система розрахована на неповнолітніх, які з легкістю можуть користуватись власною карткою для сплати будь-яких рахунків.
По завершенню заходу кожен учасник був нагороджений сертифікатом «Відкрий банківський світ з ЮніорБанком».