Науковий табір «Досліджую світ»

DSC05669

Фізичні вправи, руханки, літнє загартування – ось складові для забезпечення імунітету дітей. Досліджуючи роботу м’язів людини, статичне та динамічне навантаження, учні 8-Б класу, наукового табору, виявили, що сучасні діти захоплюються спортом значно менше, надаючи перевагу гаджетам та комп’ютерним іграм. Юні дослідники власним прикладом доводили ,що заняття на свіжому повітрі на сучасних тренажерах може бути цікавим, веселим й звичайно корисним.
Знання дорожніх знаків, правила пішоходів сьогодні демонстрували табірчани. Бути пішоходом – це дуже відповідально. Дорожній рух – складний процес, але його безпека залежить від вчинків кожної людини. Діти повинні строго дотримуватися правила дорожнього руху. Особливо важливо вміти поводитися на вулиці, переходити дорогу і знати правила для пішоходів.
Повторення правил дорожнього руху норма поведінки для учнів школи.
Учні шостих класів захищали проекти з теми «Вплив сучасних технологій на здоров’я молоді» та створили «Онлайн календар – 2020».