Науковий табір «Досліджую світ»

куток

Триває робота у літньому науковому таборі. Учні 6-А, 6-Б, 7-Б та 7-В класів (учитель Соломка О. М.) працюючи над проектами з теми «Література рідного краю», здійснили пішохідну екскурсію містом, вшанувавши славу Великого Поета біля пам’ятника Т. Г. Шевченка, приуроченого до 150-річчя від дня його перепоховання. Учні відвідали музей «Кобзаря», який знаходиться в будинку братів Цибульських і містить чимало раритетних видань цієї книги. Його часто називають єдиним у світі музеєм однієї книги. У цій будівлі з 18 до 22 липня 1859 року проживав сам поет, про що свідчить меморіальна дошка. Табірчани долучилися до історії доробку поета, джерел його творчості, споглянули найцікавіші видання, де простежено еволюцію ілюстрування шевченківських творів, а також «Кобзарі» у перекладах мовами народів світу.
Учні 5-Б класу (вчителі Артьомова У.О., Пруденко В.В.) відвідали поліграфічний центр 306, де ознайомилися з процесами виготовлення підручників, брошур, блокнотів та ламінуванням документів. На згадку про зустріч кожен учень отримав у подарунок фірмовий блокнот.