Науковий табір «Досліджуємо світ»

1

В цьому році в школі вперше розпочав роботу науковий табір «Досліджуємо світ».   В 12 загонах табору відпочивають та інтенсивно навчаються 110 учнів 5-10 класів. Працюючи в  командах, школярі збирають інформацію, проводять досліди, створюють тематичні папки, застосовуючи знання з математики, інформатики, фізики, хімії, біології, економіки, історії, літератури.
Разом із вчителями української мови та літератури, світової літератури учні працюють над проектами «Видатні імена на карті нашого міста» (керівник Барсукова Л.М.), «Література Черкащини» (керівник Соломка О.М.), «Краєзнавство Черкащини» (керівник Чернуха В.С.).
Разом із вчителями біології, екології, фізики та хімії учні розв’язують комбіновані задачі підвищеної складності (керівники Сокирка В.М. та Будавіцька С.В.), готуються до «Турніру юних біологів» (керівник Довгаль Л.В.), виготовляють лепбуки за темами «Наркотичні речовини», «Вплив мобільних телефонів на здоров’я», «Здоровий спосіб життя: шкода чи користь?» (керівник Молодчук А.М.).
Разом із вчителями математики, економіки, інформатики учні розробляють програму «Персонально-навчальне середовище з інформатики» (керівник Пруденко В.В.) та заочно подорожують «Сьома дивами давнього світу» (керівники Пруденко В.В. та Діденко А.О.), досліджують «Чи потрібна математика в житті людини?» (керівник Кононенко Т.Г.), вивчають «Фінансові традиції українського народу» (керівник Засядько Л.В.).
Сподіваємось що поєднання відпочинку та наукової діяльності буде цікавим та пізнавальним для учнів.