Насильству нема виправдання

насильство

Сьогодні в багатьох країнах світу відбуваються заходи, які повинні привернути увагу громадськості до проблеми насильства над жінками. 17 грудня 1999 року Генеральна асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем усунення насильства проти жінок.
Шкільна родина у фойє школи долучилася до акції «Насильству нема виправдання» , залишивши тепло свої долоньок на плакаті «Я не б’ю свою дитину», тим самим протестуючи проти фізичних покарань. Учасники психологічного гуртка «Рівний-рівному» та «Школи порозуміння» пропонували приєднатися до акції «Синя стрічка» всім бажаючим та дарували її символ. «Синя стрічка» символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством.
У шкільній бібліотеці була організована виставка тематичної літератури про запобігання насильства. Учні, що відвідують ГПД, взяли участь у занятті з елементами арт-технологій «Щаслива родина без насильства». Кінострічку «Світ без насильства» переглянули учні 9Б класу та після її завершення емоційно обговорили найгостріші питання сьогодення.
До відома. Насильство проти жінок − це «будь-який акт насильства за ознакою статі, що завдає або може завдати фізичної чи психологічної шкоди або страждання жінкам, включаючи погрози здійснення таких актів, примус чи свавільне обмеження свободи, незалежно від того, відбувається це в суспільному чи особистому житті».