Наші здобутки у міських конкурсах

Підведено підсумки відразу декількох міських конкурсів, і наші учні вчергове відстояли високе звання учня спеціалізованої школи своїми здобутками.

У міському конкурсі читців, присвяченому  поезії відомого українського поета Василя Симоненка, учениця 11-А класу Голуб Марія отримала звання дипломанта та буде нагороджена дипломом Департаменту гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому. До конкурсу Марію готували заступник директора  школи з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури Барсукова Лариса Михайлівна та педагог-організатор школи Коркішко Ігор Олексійович.

У міському етапі Всеукраїнського конкурсу “Об’єднаймося брати мої” у номінації “Література” робота учениці 11-А класу Горб Тетяни була відмічена журі, як змістовна, актуальна та досить цікава.

Шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод” вітають Марію та Тетяну – випускників школи, а також їх вчителів Барсукову Ларису Михайлівну та Коркішка Ігоря Олексійовича з перемогами та бажають подальших успіхів