Наші в Польщі

image

Продовжує перебувати в Польщі делегація нашої школи у межах мистецького проекту. Готуючись до прем’єри вистави «Будинок на кордоні», учні школи беруть участь к майстер-класах, тренінгах та репетиціях, що проводить польська сторона. Спільна вистава сприяє порозумінню культурних та національних традицій між Польщею та Україною. Перебування учнів школи співпало з проведенням Європейського тижня місцевої демократії. Щорічно він проводиться загальноєвропейською кампанією, що включає національні і місцеві заходи, які проходять у всіх державах-членах Ради Європи з метою поширення інформації про можливості розвитку місцевої демократії і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні. Перебування учнів школи та перебіг подій проекту висвітлюється в місцевих засобах масової інформації. Ми бажаємо делегації нашої школи гідно представити український варіант вистави, за п’єсою Славоміра Мрожека «Будинок на кордоні».