Наші стипендіати

стип

Одразу дві учениці нашої школи в цьому навчальному році будуть отримувати стипендії. Учениця 10Б класу Наталія Коломієць, рішенням колегії управління освіти і науки облдержадміністрації № 5 від 07.09.2016 року, отримуватиме обласну стипендію, як переможець ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-досліднецьких робіт учнів-членів Малої академії наук. У номінації «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін» учениці 8А класу Анні Іноземець, рішенням колегії управління освіти департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської  ради № 9 від 31.10.2016 року, встановлена муніципальна стипендія,. Стипендією Анна нагороджена за перемоги у Всеукраїнському чемпіонаті інформаційних технологій «Екософт – 2016», Всеукраїнському конкурсі проектів з інформатики «Весела наук – 2016» та Міжнародному конкурсі «Інформатікс – 2016».

Вся шкільна родина щиро вітає цьогорічних стипендіатів та бажає продовжувати підкоряти нові вершини знань.

kolomiec inocemec