Наші олімпійські надії

олiмп

Десять учнів представлятимуть школу у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Аліса Фартушня (10Б) змагатиметься за перемогу одразу в двох олімпіадах – з біології та екології. Підкорити вершини французької мови спробують Анастасія Вишомірська (10А) та Вікторія Соломаха (9А). У олімпіаді з біології демонструватимуть набуті знання Марія Білецька (9А), Заланда Ахмед (9Б), Ірина Вовк, Наталія Коломієць (10Б) та Олександр Карпович (11А). Стипендіата міського голови Анну Іноземець (8А) чекає складне випробовування з хімії, а ученицю 8Б класу Лілію Шевченко – з математики.

Вся шкільна родина бажає нашим олімпійцям гідного виступу та яскравих перемог у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.