Наша мова калинова

у_куток

Підведені підсумки конкурсів знавців української мови.

У ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика ІІІ місце посіла учениця 5-Б класу Вінярська Заріна (вчитель Барсукова Л.М.).

У ІІ (міському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської творчості імені Тараса Шевченка ІІІ місце посіла учениця 11-А класу Тропіна Діана (вчитель Сатанівська І.В.).

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод» учні, вчителі щиро вітають Вінярську Заріну, Тропіну Діану та вчителів української мови та літератури Барсукову Ларису Михайлівну та Сатанівську Ірину Володимирівну з перемогою на ІІ етапі мовознавчих конкурсів та бажають подальших успіхів у навчальних конкурсах та олімпіадах.