Найзгуртованіший клас – 2018

згуртованыст_

Підбито підсумки загальношкільного конкурсу «Клас року – 2018» у номінації «Найзгуртованіший клас». За рішенням журі цю номінацію виборов 4-Б клас (класний керівник Шевченко Н.А.). Вже не перший рік класний колектив є переможцем екологічних акцій по збору макулатури та пластикових пляшок. В цьому році учні вибороли І місце у зборі макулатури, зібравши 1211 кілограмів, та ІІІ місце у зборі пластикових пляшок – 1054 пляшки. Клас є активним учасником загальношкільних фестивалів, конкурсів, виставок  та вернісажів.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають 4-Б клас, класного керівника Надію Анатоліївну Шевченко із вагомою перемогою та бажають подальшої плідної роботи та підкорення нових вершин.