Найзгуртованіший клас – 2016

Изображение_053

Підбито підсумки загальношкільного конкурсу «Клас року-2016» у номінації «Найзгуртованіший клас». За рішенням журі цю номінацію виборов 9-Б клас (класний керівник Восколович Ж.Ю.). Цей клас бере активну участь у загальношкільних та міських заходах. Він є лауреатом загальношкільних фестивалів «Золота Осінь», патріотичної та інсценізованої пісні. Учні 9-Б класу брали участь у багатьох міських заходах: військово-патріотичній грі «Джура», благодійному балі, учнівській конференції «Модель ООН: Черкаси – 2015», дебатних турнірах, грі «Що? Де? Коли?».

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають 9-Б клас та їх класного керівника Жанну Юліївну Восколович з вагомою перемогою та бажають подальшої плідної роботи у старшій школі.