Найбільший урок у світі

YUNISEF

Усесвітній день дитини відзначають 20 листопада. Саме цього дня було прийнято перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу – Конвенцію про права дитини. З цієї нагоди проходить акція «Найбільший урок у світі». Учні 10-А класу (вчитель Парначова Н.В.) приєдналися  до всеукраїнської ініціативи проведення. Урок з #«Знаю права і змінюю світ» був присвячений відзначенню річниці Конвенції ООН про права дитини МОН та ЮНІСЕФ. Під час уроку старшокласники обговорювали стан прав дитини у світі та Україні, проблеми та переваги сталого розвитку, Глобальні цілі ООН по покращенню ситуації із правами людини. «Найбільший урок у світі» ознайомив дітей та підлітків у всьому світі з Глобальними цілями та закликав їх до спільної діяльності. Всі бажаючі можуть самостійно опрацювати матеріали уроку за посиланням: cutt.ly/dgNBMUg. Нове покоління повинно мати можливість впливати на Глобальні цілі і відчути натхнення для вжиття заходів в їх інтересах. Творчий потенціал допоможе молоді знайти свій власний індивідуальний підхід до досягнення Глобальних цілей. Майбутнє за ініціативою та креативністю молоді!

_0