Найактивніший клас – 2018

актив_клас

Підбито підсумки загальношкільного конкурсу «Клас року – 2018» у номінації «Найактивніший клас». За рішенням журі цю номінацію виборов 6-Б (класний керівник Клименко О.І.). Протягом року клас брав активну участь у загальношкільних та міських заходах. Представники 6-Б класу здобули перемоги у міському огляді-конкурсі художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» у номінації  «Гумор», у міському конкурсі з української літератури «Літературний ювілей», стали лауреатами міського фестивалю дружин юних пожежних . Учні класу активно працюють у міжнародному проекті по компостуванню відходів, є активними учасниками екологічного театру.
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі, щиро вітають 6-Б клас, класного керівника Олену Іванівну Клименко із вагомою перемогою та бажають подальшої плідної роботи та підкорення нових вершин.